Основне меню →

Бібліотека

Зміст

Бібліотека
РЦ ПТО №1 м.Кременчука
Веб-сайт бібліотеки

Єдина методична проблема, над якою працює педагогічний колектив – “Удосконалення системи розвивального навчання”

Методична тема бібліотеки – “Вивчення читацьких потреб на книгу та інформацію та реальна допомога кожному в задоволенні читацьких інтересів, потреб, запитів “

Професійне кредо: “Людина – це підсумок прочитаного”

Основні завдання та напрямки діяльності бібліотеки

1. Бібліотечно–інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу шляхом повного, якісного і оперативного обслуговування всіх категорій користувачів бібліотеки.

2. Сприяння підвищенню професійної майстерності вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів шляхом популяризації психолого–педагогічної літератури та повноти задоволення їхніх фахових потреб.

3. Участь у підготовці класних годин та позаурочних заходів у відповідності до плану навчально–виховної роботи ліцею.

4. Формування інформаційної культури користувачів.

5. Проведення індивідуальної виховної роботи з учнями.

6. Сприяння  вихованню грамотної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадського обов’язку, відкритої до інтелектуального творчого розвитку.

Бібліотечний фонд бібліотеки формується відповідно до інформаційних потреб користувачів та освітніх програм ПТНЗ.

Загальний фонд бібліотеки – 54609

 Кількість читачів – 649

 Періодичні видання – 24 найменувань

Перед бібліотекою стоїть завдання залучити всіх учнів до числа читачів. З перших днів нового навчального року з учнями І курсу проводяться бесіди за темами : «Книга та бібліотека в моєму житті», «Вчись бути читачем», «Як користуватись книгою», «Правила користування бібліотекою», «Каталог – ключ до фонду», а також по виявленню читацьких інтересів проводяться індивідуальні бесіди, анкетування: «Якою ти хочеш бачити бібліотеку ліцею?».

У читальному залі бібліотеки для проживаючих у гуртожитку учнів проводиться самопідготовка,  під час якої учні мають змогу користуватись фондом бібліотеки, отримати тематичну підбірку для написання рефератів, курсових, дипломних робіт, а також має змогу працювати з періодичними виданнями, учні мають доступ до комп’ютера та Інтернету.

Бібліотека працює з важковиховуваними учнями, з ними проводяться індивідуальні бесіди по виявленню інтересів та заохочування до читання, для них підбирається відповідна література. 

Бібліотека ліцею підтримує зв’язок з Центральною бібліотекою міста та надає в читальному залі обслуговування книгою, учнів з інших учбових закладів міста.

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email