Основне меню →

Додаткове →

Дистанційне навчання та Office 365

Зміст

Перехід на віддалене навчання

Оскільки зростає стурбованість стосовно COVID-19, ми прийняли рішення для переходу на дистанційне навчання. Ми створили ресурси, навчальні курси й практичні довідники, які, ми сподіваємося, забезпечать підтримку, педагогам, працівникам та учням у перехідний період.

Microsoft Teams — це цифровий центр, в якому зібрані розмови, контент, завдання та програми, щоб вчителі могли створювати чудові умови навчання. Створюйте спільні заняття, налагоджуйте професійні зв’язки в освітніх спільнотах і спілкуйтеся з колегами — все це в Microsoft Teams.

Ліцензійний Microsoft 365 (Office 365) для студентів та співробітників

Office 365 – це хмарна передплачувана служба, яка поєднує найзручніші сучасні інструменти для роботи. Найкращі у своєму класі програми, такі як Excel і Outlook, доповнені потужними хмарними засобами OneDrive і Microsoft Teams, відкривають унікальні можливості для творчої співпраці з будь-якого пристрою.

Які можливості отримають учні та співробітники Регіонального центру?

Отримайте власний обліковий запис, що надасть Вам доступ до корпоративного комунікаційного середовища Регіонально центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука та можливість користуватись Microsoft Office Online на свої пристроях безкоштовно!

Office 365 для студентів та співробітників Університету

Усі учні Регіонального центру отримують ліцензований обліковий запис НАЗАВЖДИ!

Навіть після закінчення навчання ви маєте змогу використовувати функції Microsoft 365

OneDrive

Зберігайте i спільно використовуйте файли та дані у персональному сховищі OneDrive обсягом 5 ТБ (5000 Гб)!

Outlook

Швидко впорядковуйте листи завдяки веб-версії Outlook і поштовій скриньці.

Word, Excel, PowerPoint

Працюйте разом за допомогою функції спільного редагування в реальному часі й автозбереження, а також легко діліться вмістом в улюблених веб-програмах.

Teams

Чат без обмежень, відеовиклики, можливість ділитися файлами й зберігати їх у хмарному сховищі, а також багато іншого – усім цим можна користуватися скільки завгодно.

OneNote

Порядок у всьому. Упорядкуйте свої блокноти, поділивши їх на розділи та сторінки. Завдяки зручній навігації та пошуку ви швидко знайдете потрібні нотатки.

SharePoint

SharePoint розширює можливості співпраці за допомогою динамічних сайтів груп для кожної проектної команди, відділення та підрозділу. Обмінюйтеся файлами, даними, новинами й ресурсами. Налаштуйте свій сайт, щоб спростити роботу в команді. Ви зможете легко й безпечно співпрацювати з колегами та зовнішніми спеціалістами на ПК, комп’ютерах Mac і мобільних пристроях.

Sway

Sway – нова програма Microsoft Office, за допомогою якої можна легко створювати інтерактивні звіти, особисті історії, презентації тощо та ділитися ними.

Forms

Легко створюйте опитування для збору відгуків клієнтів, вимірювання задоволеності співробітників та організації командних заходів.
Microsoft Forms проста у використанні, працює в будь-якому веб-браузері, поставляється з темами та розгалуженням питань, тому вам не доведеться робити багато роботи, щоб потрапити на чудове опитування.

Stream

Зробіть спілкування з колегами, наради в компанії й тренінги ефективнішими за допомогою подій, у яких можуть брати участь до 10 000 осіб. На роботі, удома та навіть у дорозі всі зможуть користуватися засобами якісного відеозв’язку завдяки мобільним і веб-програмам.

Flow

Спростіть повторювані завдання й процеси електронного документообігу з Microsoft Power Automate, а самі зосередьтеся на важливіших справах.

Power Apps

Power Apps – це пакет програм, служб, з’єднувачів та платформа даних, яка забезпечує швидке середовище розробки програм для створення користувацьких програм для ділових потреб. За допомогою Power Apps можна швидко створити користувацькі бізнес-програми, які підключаються до бізнес-даних, що зберігаються або в базовій платформі даних (Common Data Service), або в різних онлайнових і локальних джерелах даних (SharePoint, Excel, Office 365, Dynamics 365, SQL Server тощо).

Yammer

Без зайвих зусиль створюйте та розміщуйте наради робочих колективів, ділові зустрічі й тренінги. Зробіть спілкування змістовним за допомогою подій для щонайбільше 10 000 учасників. Запросіть людей подивитися відео і взяти участь у їх обговоренні за допомогою мобільних і веб-програм.

Допомога та навчання Microsoft 365 (Office 365)