Дистанційне навчання та Office 365

Зміст

Перехід на віддалене навчання

Оскільки зростає стурбованість стосовно COVID-19, ми прийняли рішення для переходу на дистанційне навчання. Ми створили ресурси, навчальні курси й практичні довідники, які, ми сподіваємося, забезпечать підтримку, педагогам, працівникам та учням у перехідний період.

Microsoft Teams

Microsoft Teams — це цифровий центр, в якому зібрані розмови, контент, завдання та програми, щоб вчителі могли створювати чудові умови навчання. Створюйте спільні заняття, налагоджуйте професійні зв’язки в освітніх спільнотах і спілкуйтеся з колегами — все це в Microsoft Teams.

Office 365 для студентів та співробітників

Office 365 – це хмарна передплачувана служба, яка поєднує найзручніші сучасні інструменти для роботи. Найкращі у своєму класі програми, такі як Excel і Outlook, доповнені потужними хмарними засобами OneDrive і Microsoft Teams, відкривають унікальні можливості для творчої співпраці з будь-якого пристрою.

Отримайте власний обліковий запис, що надасть Вам доступ до корпоративного комунікаційного середовища Регіонально центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука та можливість користуватись Microsoft Office Online на свої пристроях безкоштовно!

Office 365 для студентів та співробітників Університету

Серед можливостей:

  •  Найновіший Office завжди з Вами. Безкоштовно користуватись Microsoft Office Online (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Teams, Publisher, Access) на свої пристроях, зокрема на смартфонах та планшетах Android, iPad і Windows.
  •  Зберігайте i спільно використовуйте файли та дані у персональному сховищі OneDrive обсягом 5 ТБ (5000 Гб)!
  •  Позбавтеся зайвих папірців. Записуйте конспекти лекцій, нотатки до занять, курсових та дипломних у записнику OneNote та надавай спільний доступ до них будь-кому.
  • Microsoft Teams — дистанційне навчання з підтримкою спільноти, практичними посібниками, професійним розвитком та покроковими інструкціями, які допоможуть розширити можливості вчителів та учнів.
Поделиться в print
Поделиться в facebook
Поделиться в google
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp
Поделиться в email