Основне меню →

Додаткове →

Острівець Прогресильності

Зміст


Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука та ГО Прогресильні: нове партнерство для кращого майбутнього!

РЦ ПТО №1 м. Кременчука офіційно приєднався до кола партнерів ГО «Прогресильні». Одним серед перших профтехів ми стали Острівцем прогресильності.

Підписання меморандуму про співпрацю стало важливою подією, адже ми об’єднуємо зусилля для розвитку і вдосконалення професійної (професійно-технічної) освіти, створення кращих умов для самореалізації молоді, упровадження інноваційних технологій та методик навчання, підвищення кваліфікаціїпедагогічних працівників

Ми віримо, що це партнерство стане потужним імпульсом для розвитку РЦ ПТО №1 м.Кременчука та допоможе нам підготувати кваліфікованих фахівців, які будуть успішними на ринку праці.


Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука та ГО Прогресильні: нове партнерство для кращого майбутнього!

Неймовірний курс «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців». Протягом місяця (04.03.2024 – 04.04.2023) мали можливість долучатися до заходів від ГО Прогресильні. Креативні спікери ділилися своїм досвідом, знаннями та порадами. Їхні захопливі лекції, майстер-класи та дискусії надихали на пошук нових підходів до викладання, мотивували на зміни та давали чітке розуміння того, як зробити навчання цікавим, ефективним та прогресильним.

Ми щиро дякуємо ГО “Прогресивні” та всім спікерам за цю чудову можливість!

#острівціпрогресивності #ГОПрогресивні


Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука та Острівці прогресивності: онлайн-навчання для координаторів.

01 квітня 2024 року відбулося онлайн-навчання для координаторів Острівців ГО Прогресильні. Спікери заходу познайомили учасників з напрямки діяльності організації; окреслили коло завдань для координаторів острівців; запропонували форму проведення першого організаційного івенту-знайомства з острівцем.

Учасники онлайн-навчання отримали корисні знання та навички, необхідні для успішної роботи координатора острівця Прогресивності.

#острівціпрогресивності #ГОПрогресивні


Прогресильні кроки: перше засідання координаційної команди острівця Прогресивності!

24.04.2024 відбулося перше засідання координаційної команди острівця Прогресивності! Ця спільна ініціатива нашого профтеху та громадської організації «Прогресильні» спрямована на підвищення якості освіти через розширення можливостей освітян.

На засіданні команди ми провели SWOT-аналіз острівця, щоб чітко визначити його сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, спільно обговорили напрямки діяльності та визначили пріоритетні завдання на найближчий час, провели мозковий штурм щодо спільного засідання з ГО «Прогресильні», де плануємо презентувати наш острівець та окреслити план подальшої співпраці. А ще прокачали свої «скілси»: навички командної роботи, комунікації та генерування ідей.

Захід пройшов активно, продуктивно та прогресильно!

Віримо, що наш Острівець Прогресильності стане справжнім драйвером інновацій нашого профтеху!

#прогресильніострівець