![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2021/09/IMG_6434.jpeg)
День знань 2021 – Зі святом! 😍
У Регіональному центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука сьогодні, 01.09.2021, відбулося яскраве, емоційне та хвилююче свято. Перше вересня – це старт до захопливого світу
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2021/07/20210630_081624_b83bb75.jpg)
Щасливої вам дороги, випускники! Випускники – молоді, завзяті – ви гордість Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука. Впевнено та сміливо творіть своє майбутнє
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot_2.jpg)
Здобувачі освіти РЦ ПТО № 1 м. Кременчука взяли участь в обласному конкурсі буктрейлерів «Ні, я жива, я буду вічно жити», організованому НМЦ ПТО Полтавської
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2021/03/Brown-and-Green-Clean-Grid-Interior-Design-Moodboard-Photo-Collage.jpg)
Нагородження активних учасників декади української мови і літератури
У РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбулося нагородження активних учасників декади української мови і літератури. Директор закладу освіти Валентина Крутько подякувала учням, справжнім поціновувачам рідного
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/v-1.jpg)
Відділення долучилося до благодійної акції «Святий Миколай дітям»
Колектив відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука долучився до благодійної акції «Святий Миколай дітям», зібравши чисельні новорічні подарунки. Вітаємо діточок, які опинились в складних
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/Screenshot_2.jpg)
Вітаємо ШУТЬКО ОКСАНУ з призовим місцем в обласному конкурсі вокалістів «СРІБНА ПІДКОВА»!
17 грудня в Полтавському ОЦЕВУМі в дистанційному форматі відбувся XVII обласний конкурс вокалістів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «СРІБНА ПІДКОВА». Дипломом ІІІ ступеня нагороджено
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/g.jpg)
Виставка «Фабрика новорічних іграшок своїми руками»
17 грудня у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбулась виставка «Фабрика новорічних іграшок своїми руками». Дякуємо талановитим та творчим учасникам!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-02_18-04-42.jpg)
Обласний конкурс МАН “Кристали: структура, властивості”
02.12.2020 р здобувачі освіти групи № 31 Тертишна Аліна та групи № 11 Розлома Оксана під керівництвом майстрів виробничого навчання Бордюг Т.В. та Волювач А.С.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/11/IMG_20201117_135449.jpg)
І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
17 листопада 2020 року в Регіональному центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука пройшов І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 14
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_8.jpg)
Огляд художньої самодіяльності учнів І-го курсу відділення РЦ ПТО № 1
В жовтні 2020 р. у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука був проведений огляд художньої самодіяльності учнів 1-го курсу. Підсумки заходу: І місце –
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/11/1.jpg)
ХХ Радіодиктант національної єдності
9 листопада в День української писемності та мови здобувачі освіти та педагогічні працівники Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука традиційно долучилися до щорічної
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/11/Poltavska-oblasna-Mala-akademiya-nauk-uchnivskoyi-molodi.jpg)
У жовтні 2020 року четверо учнів Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука стали учасниками заходів, проведених Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала