І семестр 2019-2020 н.р
2019-2020 н.р.
2018-2019 н.р.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_16-06-21.jpg)
Переможці конкурсу «Зірки наших надій»
Вітаємо переможців конкурсу «Зірки наших надій» Обдарованість, майстерність, талант – це те, що об’єднує молодь у творчих пошуках, у розвитку і реалізації своїх особистих можливостей
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074047_916.jpg)
Конкурс читців до Дня української писемності та мови
Конкурс читців до Дня української писемності та мови Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється-ожива, Як їх почує!..
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231027_150209_416.jpg)
Мовне інтерв’ю «Знавці української мови»
Мовне інтерв’ю «Знавці української мови» Цьогоріч наша країна святкує День української писемності та мови – 27 жовтня. Українська мова є єдиним із найбільш важливих складових
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231024_092912.jpg)
Засідання лідерів учнівського самоврядування
Засідання лідерів учнівського самоврядування Усе велике розпочинається з маленького. Усе єдине іде від взаємного. Усе добро виринає із душі. А майбутнє починається з молодого покоління.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_418.jpg)
Освітній проєкт «МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ» РЦ ПТО №1 м. Кременчука долучилися до Марафону добрих справ від Національного банку України, який проходив із 29 листопада до 19
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230215_120210_028.jpg)
Купідон працює в будь-яких умовах
Купідон та наше сьогодення – під звуками сирен. Купідон працює в будь-яких умовах.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230215_115424_759.jpg)
З Днем Святого Валентина під гаслом «З Україною в серці»
З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА Зазвичай 14 лютого ми вітаємо зі святом коханих, родичів і друзів. Але цей рік особливий… День пройшов під гаслом «З Україною
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/photo_2002-01-01_00-13-48.jpg)
Огляд-конкурс художньої самодіяльності «Зірки наших надій»
Огляд-конкурс художньої самодіяльності «Зірки наших надій» Традиційно, на початку нового навчального року в Регіональному центрі №1 м. Кременчука був проведений огляд-конкурс художньої самодіяльності «Зірки наших
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2021/10/IMG_0151-scaled-1.jpg)
😍 😍 😍Привітання зі святом від групи КАз-21-3 😍 😍 😍
Привітання зі святом від групи КАз-21-3 (Кухар. Адміністратор (господар) залу), майстер виробничого навчання Дегтярьова М. О.Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/v-1.jpg)
Відділення долучилося до благодійної акції «Святий Миколай дітям»
Колектив відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука долучився до благодійної акції «Святий Миколай дітям», зібравши чисельні новорічні подарунки. Вітаємо діточок, які опинились в складних
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/g.jpg)
Виставка «Фабрика новорічних іграшок своїми руками»
17 грудня у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбулась виставка «Фабрика новорічних іграшок своїми руками». Дякуємо талановитим та творчим учасникам!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2020/12/130546837_2763329363888096_8932113947550154476_o.jpg)
Лідери учнівського самоврядування пройшли стажування в органі місцевого самоврядування Кременчука
У День місцевого самоврядування в Україні відбулося підведення підсумків програми стажування лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування міста. Здобувачі освіти групи 16 поділилися