Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами. Чимало традицій та обрядів в українського народу пов’язані з цим святом. Одна з них це випікання святкового Великоднього хліба у Чистий четвер, шоб вже на світле свято Воскресіння Христа разом зібратися за родинним столом.Вже за доброю традицією, не залишились осторонь добрих справ і творча команда центрального відділення РЦ ПТО № 1 м.Кременчука. Саме у цей день Страсного тижня, Чистий четверг, майстри виробничого навчання разом з учнями зібралися для спільної доброї справи наповненої єднанням, сили духу українського народу та віри у Перемогу, щоб у світле свято Великодня подарувати нашим Героям-захисникам частинку сімейного затишку та смак домашньої паски!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)