Основне меню →

Додаткове →

Проєкт під егідою Міжнародної організації з міграції, Департаменту освіти і науки, благодійної організації «Світло надії» під назвою «Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування»

У РЦ ПТО № 1 м. Кременчука стартував проєкт під егідою Міжнародної організації з міграції, Департаменту освіти і науки, благодійної організації «Світло надії» під назвою «Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

05.10.21 п’ять учнів нашого закладу: Деркач Дмитро (група КА-21-1.6), Чопей Людмила (група МА-20-3), Молдавець Богдан (група ПС-20-3), Ковалевська Наталія (група МКз-21-1.5) та Дубина Анастасія (група КО-21-3) пройшли перший день тренінгу, який відбувався у м. Полтава. Ментором робочої групи від РЦ ПТО № 1 м. Кременчука являється практичний психолог Бурдак Елеонора. На зустрічі – багато цікавої інформації, плідна співпраця та дружня атмосфера. Підсумок дня – опанування методики «рівний-рівному» та отримання сертифікатів.

Залишити відповідь

Схожі записи:

З0 липня 2025 року з 16:00 до 20:00 м. Кременчук та м. Полтава заплановано проведення фізкультурно-оздоровчого заходу „Активні парки — Шлях до перемоги”, присвячений до Дня спільнодії „Формула стійкості та відновлення; „Ти як?”, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як” м. Кременчук та м. Полтава