08.10.2021 року у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука відбулися військово-спортивні змагання “Ми майбутні захисники України”. Під час змагань здобувачі освіти грали в футбол, змагалися в стрільбі з пневматичної зброї, в перетягуванні канату, в конкурсі найкращого кашовара. Медичною сестрою навчального закладу проведено майстер клас з надання домедичної допомоги у разі кровотечі або переломі верхніх та нижніх кінцівок. Вітаємо переможців та призерів змагань! Успіху в наступних стартах!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)