17 червня 2022 року до відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука завітав Начальник районної військової адміністрації Олег Лєднік, він впевнений, що Перемога буде за Україною, а сьогодні відзначив від імені влади педагогів за їх працю подякою.
Олег Лєднік зазначив, «Це подяка колективу відділення регіонального центру професійно-технічної освіти №1 Кременчука за проявлені турботу, доброту, милосердя та активну участь у здійсненні організації та видачі гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним особам, які постраждали внаслідок бойових дій»,- заявив О.Лєднік і разом з подякою вручив заступнику директора з НВР відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука Світлані Слюсаренко троянди.
«Наша допомога – це крапля в морі»,- скромно відповіла Світлана Слюсаренко – заступник директора навчального закладу.
А О.Лєднік відповів: «Ваша допомога – це крапля в морі, але море – це краплі і з таких крапель кується наша Перемога».
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220617_171409-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220617_171722.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220617_171822.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/IMG-26f358d51f559e4a53c1bbaa3378d425-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220617_171629.jpg)