Майбутні “Слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів” відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука 20 червня 2022 року отримали путівки в цікавий, самобутній світ трудової молоді. З цією подією юнаків тепло привітала заступник директора з НВР С.В.Слюсаренко.
Неповторні, цікаві моменти, з свого життя в навчальному закладі, випускники могли пригадати переглянувши відео-ролик зі світлинами підготовлений майстром виробничого навчання В.І.Тищенком.
Музичні вітання прозвучали від учасників художньої самодіяльності під керівництвом А.Б. Литвинової.
Незабутньою подією,яка запам’ятається надовго, був і вальс виконаний на святі.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289600349_439661994831080_5787816539631535029_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289558462_439661934831086_2578800439203349814_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289440821_439661834831096_243249127463205891_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289602866_439661788164434_1931586875342412728_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289645543_439661898164423_4902476174020851272_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/289669364_439662034831076_8062256008846664099_n.jpg)