10 серпня мер міста Кременчука Віталій Малецький вручив колективу добрих сердець відділення РЦ ПТО№1 нагороду “Золоте серце Кременчука 2021″(за підсумками благодійної акції “Серце до серця”), яку отримала організатор акції в закладі освіти Ганна Литвинова. Також нагородою “Золоте серце Кременчука” була відмічена активна робота під час проведення акції в Молодіжному парламенті Ірини Мальченко. Дякуємо всім, хто долучився до благодійної справи, фіналом якої стало придбання обладнання для Кременчуцького перинатального центру.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_151705_879.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_151704_547.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_151701_625.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_151700_067.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_151657_592.jpg)