28.09.2022 р. в бібліотеках РЦ ПТО №1 м. Кременчука до Дня міста Кременчука завідувачем бібліотеки Світланою Безкровною, бібліотекарем Олесею Микитенко підготовлена книжкова виставка: «Моє місто – моя краса і гордість!» Запрошуємо на перегляд.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
28.09.2022 р. в бібліотеках РЦ ПТО №1 м. Кременчука до Дня міста Кременчука завідувачем бібліотеки Світланою Безкровною, бібліотекарем Олесею Микитенко підготовлена книжкова виставка: «Моє місто – моя краса і гордість!» Запрошуємо на перегляд.
Схожі записи: