Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх – давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так і цьогоріч у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбулося Свято осені. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів та педпрацівників, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, гарбуза, капусти автори композицій створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221101_132518.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-62e1b90da237f79c2fbf4822b972715c-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-69f6d185a36c3486ecc5d2c0532627d7-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-3340b25c8b83600a104cddb43e40adae-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-8213eb9cc95ab5f44de82a9aaacde3f1-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-9309a8f39fdbf9ab24086eaa3fff542c-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG-cf8bf0665170d941d5f9d6cff5e61e14-V.jpg)