У Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 викладачки української мови і літератури провели наживо і віддалено низку заходів, присвячених 300-річчю видатного письменника-філософа Григорія Сковороди.
Горіславець Людмила і Козловська Наталія в групі К-22-3в – інформаційну годину « Життя Григорія Сковороди – духовні орієнтири для сучасності»; К-20-3в – години спілкування і командні ігри «Ми – нащадки Григорія Сковороди», МА-22-3 – «Григорій Сковорода як символ мудрості української землі»
Дусмурадова Алла у групах ПВ-22-3, МА-22-3 провела інформаційні години «Не вигадані історії. Григорій Сковорода».
Корчукова Маргарита – у групах ШЛ-22-3, К-22-3, К-21-3 провела командні ігри «Ми – нащадки Григорія Сковороди» та мандрівки «Сковороди зоря у вічність промовля»
Романова Ольга – виховну годину «Невтомний шукач свободи і щастя»
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/9.png)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/11.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/13.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/15.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/33.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/44.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-10-26_12-15-42-492.jpg)