Здобувачі освіти груп 1 та 2 курсу (ПС-21-3, МА-21-3, КО-21-3, КАз-21-3, Л-22-3, КШ-22-3) 10.11.2022 року взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мова моєї країни» на платформі “На Урок”.
Цей конкурс, присвячений історії, розвитку та багатству української мови. Виконавши завдання конкурсу, здобувачі освіти дізнаються, коли виникла наша мова, хто з відомих особистостей вивчив українську в дорослому віці, чому український дубляж вважається найкращим у світі, як зросла популярність української за останні кілька місяців і багато інших цікавих фактів, а також зможуть покращити рівень володіння мовою. Більшість отримали сертифікати учасника та дипломи.
Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей і підлітків.
Підготувала викладач: Буренкова Т.М.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/f286fb7ee5c6493b2479c8cff2243a08.i750x476x525-300x190-1.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/314423849_5914024088650359_1631866626895156201_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/313423587_5914022121983889_8657553651632732763_n.jpg)