14.11.2022 у рамках проведення тижня професій сфери послуг та малочисельних професій був проведений майстер – клас майстром виробничого навчання Драбенко Н.М. “Приготування трубочки заварної з кремом” для групи К-20-3в. Учні ознайомилися з усіма тонкощами приготування заварного тіста та трубочки заварної, навчалися відсаджувати заготовки з тіста, наповнювати кремом випечені н/ф та оздоблювати виріб. Було цікаво, і пізнавально!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/ae-a-n6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/ae-a-n5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/ae-a-n3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/ae-a-n1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/ae-a-n4.jpg)