18.11.22 у рамках проведення тижня професій сфери послуг та малочисельних професій був проведений майстер-клас майстром виробничого навчання Порхун Л.С. та викладачем спецдисциплін Курочкою С.М. «Овочево-фруктові витіванки» для учнів гр. К-22-3в. Учасники заходу не тільки спостерігали процес фігурного нарізання овочів та фруктів, прийоми каравнгу, а й змогли попрактикуватися в умінні художнього різьблення на овочах і фруктах.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-33-688.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-32-407.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-31-189.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-30-209.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-27-929.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-26-656.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-25-514.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-24-512.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-23-403.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-19_10-42-21-716.jpg)