Цьогоріч, як і завжди, 6 грудня будемо відзначати День Збройних Сил України. Це свято особливе, адже кожен українець переповнюється гордістю за наших героїв, хоч і не покидає смуток за тих, хто загинув, обстоюючи незалежність країни до останнього. 1 грудня з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в Регіональному центрі професійно-технічної освіти 1 м. Кременчука були організовані військово-патріотичні змагання “З Україною в серці”. У цих змаганнях учні показали гарні результати з фізичної та військової підготовки.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-d1bfe7ddab40e0f56690353a9eef4e75-V-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-d3380d82b08a8f79b9af4d673961707f-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-5fd745d127aa1807fd04dd4bb527b2e6-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-86829ccd066280d01091a85bece1b3be-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-a8f652c60b3801888cae0fb12c54f7f5-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-604419ff96993bc4ffbeb474167662f5-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-1c89adb798326ab033e91d0f131f14d0-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-13432ea3615d7630abe69f16d07b0249-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-2f5987ba94fa88950e4f42e3eab96bcf-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-33664314d8a11621e7ca7fbb307ab3b0-V-1.jpg)