9 грудня 2022 року кваліфікаційною комісією відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука прийнято пробні кваліфікаційні роботи здобувачів освітиІІ курсу групи МК-21-3в по професії “Майстер ресторанного обслуговування” під керівництвом майстра виробничого навчання Мирошниченко С.М.
Юнаки та дівчата продемонстрували свої вміння та навички під час зустрічі відвідувачів, подаванні страв, обслуговуванні бенкетів та прийомів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-09-738.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-08-635.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-07-671.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-06-786.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-05-922.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-04-718.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-03-437.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-07-01-249.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/oiOaaN-N_viber_2022-12-12_19-06-59-867.jpg)