Огляд-конкурс художньої самодіяльності «Зірки наших надій»
Традиційно, на початку нового навчального року в Регіональному центрі №1 м. Кременчука був проведений огляд-конкурс художньої самодіяльності «Зірки наших надій», участь в якому взяли здобувачі освіти груп І курсу.
Огляд-конкурс – багатожанровий проєкт, який проходив у онлайн-форматі за номінаціями:
– вокальне мистецтво; – театральне мистецтво; – хореографія; – гра на музичних інструментах; – художнє чи авторське читання; – оригінальний жанр.
Мета конкурсу: виявлення здібних, обдарованих, талановитих учнів; підтримка творчих ініціатив талановитої молоді; збагачення та розвиток традицій мистецтв культури; виховання естетичного смаку, задоволення потреб самореалізації і спілкування молоді за творчими інтересами, формування інтелектуальної й художньої самосвідомості.
Обдарованість, майстерність, талант – це те, що об’єднує молодь у творчих пошуках, у розвитку і реалізації своїх особистих можливостей і досягнення високих результатів.
Учасники огляду-конкурсу нагороджені грамотами, матеріальним заохоченням.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-d670c470f2e4dd859f26d15f9dfb2ad55674f42f4034154e9db105c16ed23c8a_c41069c5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/12/photo_2002-01-01_00-13-48.jpg)