10 січня 2023 року майстри виробничого навчання відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука Гайко Діана Георгіївна, Мирошниченко Світлана Миколаївна, Порхун Леся Сергіївна, Драбенко Наталія Миколаївна, Лебедєва Олена Миколаївна готували смачні, медові, фігурні пряники, які декорували айсінгом на майстер – класі в дитячому відділі філії № 5 КЗК КМПБ з юними поціновувачами солодкого.
Майстер – клас пройшов захопливо, весело та творчо. Всі гості отримали купу позитивних емоцій і вражень та ексклюзивний смаколик розписаний власноруч.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/01.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/02.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/18.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/17.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/16.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/15.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/14.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/13.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/12.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/11.jpg)