29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Ця подія ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом десятків поколінь борців за свободу та незалежність. 30 січня в РЦ ПТО №1 м. Кременчука викладач історії Кущенко Наталія разом з здобувачами освіти провели виховну годину: «Червона калина на білому снігу». Пам’ять про героїв буде жити в віках.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/1675163814487.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/1675163814421.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/01/1675163814474.jpg)