Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави (Мікалоюс Даукша)
Викладачки української мови РЦ ПТО №1 м. Кременчука долучилися до проведення Дня рідної. Протягом дня юнаки і дівчата брали участь в інформаційних 15-хвилинках, брейн-ринзі, лекціях, змаганнях, конкурсах.
Романова О. О. у групі КО-22-3 провела інформаційну 15-хвилинку «Мова-це зброя». Учні групи ПС-21-3 з викладачкою Буренковою Т.М. позмагалися на звання «Кращий знавець рідної мови», захід пройшов цікаво, корисно, емоційно. Лекції з теми «Культура мовлення» у групах ПС-20-3; ПВ-21-3; Е-20-3; Е-21-3; МА-22-3 провела Дусмурадова А.О. А Горіславець Л.Л., Корчукова М.Ю. протягом дня залучали учнів до активної дискусії в інформаційних хвилинках «Мова – кордон».
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-21_11-47-23-102.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/Earthy-Beauty-Skincare-Photo-Collage-Instagram-Story.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/Biryuzovyj-TSytata-pro-Kotiv-Fotokolazh.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-21_15-13-55-016.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-21_15-13-58-871.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/Prostyj-Plyazh-Kolazh-Publikatsiya-dlya-Facebook.jpg)