Здобувачі освіти Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука в рамках тижня української мови і літератури взяли участь в всеукраїнських дистанційних олімпіадах і конкурсах від освітніх платформ ВСЕОСВІТА і НА УРОК.
Так, до Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта-зима 2022/2023» долучилося 65 здобувачів освіти (викладачки: Горіславець Л.Л., Буренкова Т.М., Корчукова М.Ю.), отримали дипломи І ступеня – 9, дипломи ІІ ступеня – 15, дипломи ІІІ ступеня – 4.
У XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «НА УРОК» з української мови та літератури ЗИМА 2023 взяли участь 51 учень і отримали сертифікати учасника (викладачки: Горіславець Л.Л., Буренкова Т.М., Корчукова М.Ю.)
До Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Шістдесятники: літературний спротив» долучилося 10 дівчат, які отримали п’ять дипломів І ступеня, чотири дипломи ІІ ступеня і один сертифікат (викладачка: Корчукова М.Ю.)
Юнаки і дівчатка цього тижня об’єдналися навколо рідного слова.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/1651693_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/14635432_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/14635437_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/333326566_706027064401085_5051448972093833477_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/333828946_727015075795400_1927043710593759909_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-27_18-34-49-562.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-27_18-34-53-605.jpg)