Викладач Буренкова Т.М. з учнями групи МА-21-3 створила літературний проєкт “Без надії сподіваюсь” Леся Українка, який можна використати при проведенні виховних годин та на уроках української літератури вивчаючи творчість Лесі Українки.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
Викладач Буренкова Т.М. з учнями групи МА-21-3 створила літературний проєкт “Без надії сподіваюсь” Леся Українка, який можна використати при проведенні виховних годин та на уроках української літератури вивчаючи творчість Лесі Українки.
Схожі записи: