28.03.2023 учні третього курсу, підготували проєкт, як ефективно вивчати англійську мову, який складався з презентації роликів “Tips for Learning English”, створення буклетів з порадами і роботи лінгвістичних бригад.
Здобувачі освіти та викладачі мали змогу перевірити свої знання англійської мови та отримали буклети з корисними ресурсами. У лінгвістичній бригаді був перекладач, який озвучував все сказане англійською рідною мовою.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230328_090716.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230328_091852.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230328_121444.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230328_135802.jpg)