7 квітня до кулінарної майстерні “Господарочка”відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука завітали учні 1 класу гімназії 22. Під керівництвом майстра виробничого навчання Баранець В.В. готували вироби з дріжджового тіста з сосискою різними формами. За допомогою здобувачів освіти груп МК-21-3в та МА-22-1,5в діти нарізали сировину, формували і оформлювали вироби. Поки вироби випікалися, гості активно відгадували загадки і приймали участь у вікторині. Цікаво, весело пройшов час і діти пішли пригощати своїми шедеврами батьків.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103526_268.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103447_569.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103516_174.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103509_982.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103451_768.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103454_425.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230410_103458_945.jpg)