11 квітня у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука був проведений профорієнтаційний захід для учнів 9 класу ліцею №29 під час якого гості нашого закладу освіти ознайомились з умовами вступу та навчання в центрі, оглянули майстерні для навчання перукарів, візажистів, електрогазозварників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, кухарів, кондитерів, навчальні аудиторії, відвідали майстер-клас з декоративного розпису великодніх пряників айсінгом, прийняли участь у кулінарній вікторині.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_111215.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_113730.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_121504.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG-0c40a508a3ec92e8bb0f95b9099b1c55-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_134452.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230411_121544.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG-a3518a7a7378ce95eeee569608aae502-V.jpg)