Вітання з Великоднем колектив Регіонального теріторіального центру комплектування та соціальної підтримки. 14 квітня співробітники та здобувачі освіти відділення РЦ ПТО №1 м.Кременчука привітали з Великоднем колектив Регіонального теріторіального центру комплектування та соціальної підтримки м.Кременчука смачними пасками з побажаннями здоров’я, сили, скорішої перемоги, удачі, незгасимого оптимізму, надії, віри та впевненості у прекрасне майбутнє! Слава Україні!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230414_095612.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230413_141338.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230413_140815.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230413_140758.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/1.jpg)