28 квітня 2023 року Регіональний центр професійно- технічної освіти №1 м. Кременчука долучився до відзначення Дня охорони праці. Керуючись Указом Презедента України № 685/2006 від 18.08.2006 року щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці, у навчальному закладі викладачі предмета ”Охорона праці” Ірина Мальченко та Володимир Манаєнко організували участь учнів багатьох груп у інтелектуальній грі Web-квесті „АБЕТКА БЕЗПЕКИ”.
Здобувачі освіти мали змогу продемонструвати теоретичні знання, практичні вміння і загальну ерудицію з такого важливого і актуального в наш час предмета ”Охорона праці”. Бажаємо викладачам творчого натхнення, а здобувачам освіти гарних результатів не лише у даному заході, а і подальшому житті.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_696.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190525_069.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_371.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_906.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_992.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_355.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_603.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_891.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190525_188.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230428_190524_663.jpg)