Наближаємо Перемогу!
Колектив відділення Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука наближає Перемогу!
Напекли пиріжків, наварили вареників, виготовили металеву конструкцію (по замовленню), купили смаколиків, води, чаю, кави, цукру для військової частини Збройних Сил України, в якій служить колишній працівник навчального закладу Качур Юрій Віталійович.
Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ! Все буде Україна!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683797585961.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683797597405-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112328.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112102.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112113.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112522.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112414.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230511_112628.jpg)