Цьогоріч вісім юнаків і дівчат Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука долучилися до Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», метою якого є посилення творчої мотивації у вивченні здобувачами освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.
Талановиті учні, які візуалізували творчість Великого Каменяра чи пошанували його власною поезією, отримала подяки від директора закладу освіти за створення проєктів та здобули мотивацію для подальшої участі в подібних конкурсах.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-15_19-13-55-460-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-15_19-13-51-697-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-15_19-12-00-235-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/Trendy-Minimalistic-Appreciation-Certificate-Bluray-Gradient-on-A-Gray-Background-Diploma-Portrait-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230512_083333.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230512_083142.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230512_083046.jpg)