18.05.2023 року відбувся День відкритих дверей у Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука. В цей день відбулися екскурсії по всьому навчальному закладу, консультації з викладачами та майстер-класи зі здобувачами освіти, а також можливості довідатися більше інформації про професії, які пропонує навчальний заклад. Для гостей і майбутніх абітурієнтів захід був максимально цікавий та різноманітний.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140237.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140530.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140252.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135016.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135541-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135015.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135541.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140317.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140455.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140309.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135235.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_135633.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_140733.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104831_716.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104843_658.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104843_728.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104831_542.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104851_921.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_104851_706.jpg)