Вітаємо з перемогою у міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі – конкурсі мистецтв “Весняна феєрія талантів” Іванову Еріку – ученицю відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука, яка виконавши композицію “Я щиро бажаю”, вразила членів журі своїм артистичним виконанням в характері, злагодженим звучанням голосу, емоційною виразністю та чіткім інтонуванням. Бажаємо нашій талановитій, гарній Еріці творити, співати, мріяти, любити, прагнути, вірити і завжди перемагати.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/4.jpg)