На базі Регіонального центру професійно – технічної освіти №1 м. Кременчука у кулінарному хабі протягом 28-29 червня київські шеф-кухарі проводили практичні навчання для майстрів з усієї Полтавщини та вчились готувати страви з оновленого шкільного меню Євгена Клопотенка.
Після завершення навчання кожен учасник отримав диплом і стане так званим «агентом змін», який навчить кухарів шкільних їдалень у своїй області.
Пілотний проєкт School Chef’s Training Hubs Development реалізується в рамках стратегії реформи шкільного харчування першої леді Олени Зеленської за підтримки Швейцарії, через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та Посольство Швейцарії в Україні спільно з громадськими організаціями «Cult Food», «Національна асоціація громадського харчування» та МОН.
Валентина Крутько, директорка Регіонального центру професійно-технічної освіти №1, говорить, що її заклад у 2020 році виграв конкурс, і тут створили навчально-практичний центр. Тоді на це пішло 860 тисяч гривень. За словами Валентини Крутько, тепер навчально-практичний центр удосконалюють і розширюють, Полтавська ОВА виділила навчальному закладу 10 тисяч євро на будівельні матеріали та 38 тисяч євро – на нове обладнання. Центр стане кулінарним хабом та майданчиком для подальших занять.
– Наша обласна військова адміністрація планує оновити обладнання шкіл Полтавщини, і потім, коли його оновлять, треба, щоб на ньому вміли працювати люди. Після навчання учасники проєкту стануть агентами змін – і зможуть на базі навчально-практичного центру навчати кухарів Полтавщини, які працюю у шкільних їдальнях, – коментує Валентина Крутько.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_3781.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_3648.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_3610.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_20230702_182912_Gallery.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9344.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_20230702_182931_Gallery.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_194210_583.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_194203_168.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_194203_045.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_193020_377.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_193001_727.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230628_093554.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_140737.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_140555.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_140216.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_140144-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_20230702_181504_OneDrive.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_140112.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_20230702_181432_OneDrive.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/20230628_134825.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_20230702_181333_Facebook.jpg)