Всім відомо, що ми живемо в еру інформаційного суспільства, комп’ютерні технології все глибше проникають у наше життя. 13 вересня у 256 календарний день відзначається день комп’ютерника і програміста.
До дня програміста викладачем інформатики Катериною Безклинською була проведена виховна година у групі ПВ-22-3.
Під час уроку учениці познайомилися з біографією першої жінки програміста Ади Лавлейс, згадали видатних розробників сучасності та спробували свої сили у написані коду, використовуючи ігрові технології Майнкрафт.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230914_111316_150.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230914_111313_853.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230914_111307_343.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230914_111259_187.jpg)