На початку вересня 2023 року відбулися перші, але вже традиційні для початку навчального року, екскурсії першокурсників відділення РЦ ПТО №1 м.Кременчука до КЗК «Кременчуцька міська публічна бібліотека» філії №5.
Мета екскурсії полягала в розвитку інтересу до книги, виховання мистецтва читання, формування духовного світу молоді.
Бібліотекарі провели для здобувачів освіти групи Е-23-3в та КМ-23-3в пізнавально-оглядову екскурсію по книгозбірні, ознайомили їх з книжковим фондом, проінформували про новинки літератури.
Особливе враження справила на учнів тематична виставка «Про цю книгу всі говорять» до 225-річчя від часу видання «Енеїди» І.П. Котляревського.
Учням розповіли, що сучасна бібліотека, це не тільки книжки та вільний інтернет, це місто зустрічей з цікавими людьми, простір для спілкування з друзями й однодумцями, майданчик для розвитку та натхнення.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-14_11-49-13-230.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-14_11-49-15-416.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-14_11-49-15-742.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-14_11-49-16-438.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-20_11-58-33-050.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-21_00-06-50-930.jpg)