Привітання з Днем професійно-технічної освіти!
03.10.2023 здобувачі освіти відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука привітали з професійним святом та Днем професійно-технічної освіти колектив центру.
Бажаємо нашим вчителям розумних учнів і толерантних батьків, багато цікавих ідей і педагогічних знахідок, за жодних обставин не втрачати любов до дітей і надію на краще.
Вам, люди нелегкої, але такої почесної і надзвичайно важливої професії, складаємо величальні слова подяки і просимо у Всевишнього для вас щасливої долі і Миру!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144540_571.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144535_265.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144531_526.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144526_395.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144520_085.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144515_605.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144509_610.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144505_080.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231003_144454_602.jpg)