04 жовтня 2023р. в рамках проведення щорічної декади бібліотек ЗП(ПТ)О під гаслом: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» завідувач бібліотеки Світлана Безкровна, бібліотекар Олеся Микитенко для здобувачів освіти РЦ ПТО №1 м. Кременчука групи ПС- 23 -3 підготували та провели виховний захід: «Мова – духовний скарб нації».
Мета: поповнення словникового запасу здобувачів освіти, розвиток інтелектуально – аналітичних, творчих здібностей, прищеплення навичок культури мовлення, формування інтересу та виховання любові до української мови, культури.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok10.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok6-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok4-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok3-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Rysunok1-1.jpg)