У рамках проведення Всесвітнього дня ментального здоров’я 10.10.23 року психолог закладу Бурдак Елеонора провела просвітницький захід, присвячений цій тематиці.
На заході були присутні здобувачі освіти груп Е-22-3 та Е-21-3 за професією “Електрогазозварник. Електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”. Зустріч покликана звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом дітей та їх підтримки. Підлітки отримали інформацію про те, що таке ментальне здоров’я; були продемонстровані техніки та вправи самодопомоги при стресі, високій тривожності, панічній атаці. Протягом заняття відбувалося жваве обговорення пошуків ресурсів людини і ресурсів середовища для подолання труднощів у життєвих ситуаціях.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-84410dad852e4b0005f269edce35ad839fadc6ef81d3c917551c5cbdb30a03e6_f43a07e6610648f8-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-8486cbc25ea312d5f1f3eae1f3437db8d8043e803e5d6ab38fd4f7ea141c4e3d_972ae05fbbd1dbcd-1.jpg)