20 жовтня в рамках тижня професій громадського харчування між здобувачами освіти групи К-22-3 “Кухар.Кондитер” під керівництвом майстра виробничого навчання Наталії Фалимоненко був проведений кулінарний батл.
Розділившись на підгрупи учні продемонстрували високий рівень теоретичних знань з професії і на практиці довели, що обрали професію за покликом серця.
Кожна підгрупа самостійно готувала страву з певного виду м’яса, підбирала гарнір та соус. Продумувала подачу та презентувала свою страву кваліфікованій групі майстрів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_205104.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_093519.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_111327.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_112643.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_204808-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_112436-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_113316-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG-a0e221e37179e070731751f93487d08b-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG-ac11a9f60b350f551d698b9fff25e71f-V-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG-00f67050c5d1c43c272c5f85b8ee44cd-V-1.jpg)