07 вересня 2023 року здобувачі освіти РЦ ПТО №1 м. Кременчука з професії «Реставратор декоративної штукатурки та ліпних виробів», проходячи виробниче навчання в майстерні, відпрацьовують практичні навички з основних робіт. Зокрема: підготовка майстерні до виконання штукатурних робіт, вивчення декоративних штукатурок, інструментів, шпаклівки, підготовка поверхонь для реставрування.
27 жовтня 2023 року група Р-23-1в під час виробничого навчання здобувачі освіти засвоїли навики нанесення декоративного розчину на поверхню та завершили реставрацію стіни фарбою в майстерні!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-10-27_14-06-35-040.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-10-27_14-06-35-139.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-10-27_13-57-02-244.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-10-27_13-57-02-096.jpg)