День кар’єри!
02 листопада 2023року у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука проведено День кар’єри для учнів 9 класів гімназій № 29, № 23 м. Кременчука та Садківського ліцею Кременчуцького району, під час якого гості нашого закладу освіти ознайомились з умовами вступу та навчання в центрі, оглянули майстерні для навчання електрогазозварників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, кухарів, кондитерів, навчальні аудиторії. Відвідали незабутній майстер-класи з виготовлення пончиків та їх оздоблення, освоїли техніку нарізки фруктів в стилі карвінг, відвідали майстер-клас із складання серветок і сервірування столу, познайомилися з технікою декоративних штукатурок.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_134843.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_134830.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_115421.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_125319.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_114414.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_113225.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_111501.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_115050.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_110954.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_110731.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_110653.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_105023.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_105152.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_105916.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231102_104419.jpg)