7 листопада для учнів групи К-21-3 «Кухар.Кондитер» класний керівник Ольга Цугуй та майстер в/н Марина Єльченко спільно провели виховну годину на тему «Яблуко на карті світу» поєднавши її з уроком виробничого навчання. У ході заходу вдало було поєднано географію походження та вирощення яблук в світі та Україні. Здобувачі освіти занурилися в історію селекційної справи в Україні, згадали значення яблук для різних наук та особливо для здоров’я людини. Окремим акцентом виховної години стало доцільність яблук в аспекті здорового харчування: учасники обговорили вплив яблук на здоров’я та ознайомилися з корисними стравами, які включені в оновлене шкільне меню. На практичній частині заходу майбутні кондитери відпрацювали навики з приготування корисних сучасних страв з яблук. На сучасному обладнанні умілими руками учнів під керівництвом майстра були приготовлені: ягідний зефір на основі яблучного пюре, яблучно-цитрусовий мармелад, узвар медовий, фреш з різних сортів яблук, морквяно-яблуневий смузі та запечені яблука з кисломолочним сиром, родзинками та медом. Проведений захід сприяв розширенню географічного кругозору, та важливості розвитку навичок з приготування корисних страв.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG20231107130341.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG20231107130319.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_194852_974.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195135_660.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195128_188.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195152_788.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195153_462.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195127_311.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231107_195135_470.jpg)