Стартував другий день тижня сфери послуг та малочисельних професій у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука.
07.11.2023 майстер виробничого навчання Герко Ю.В. провела інтерактивний позакласний захід “У світі моєї професії” із здобувачами освіти групи Р-23-1в, які навчаються за професією “Реставратор декоративних штукатурок та ліпних виробів”. Учасники заходу із захопленням занурилися у історію професії, дізналися про її затребуваність на ринку праці, технологією штукатурних робіт та про важливість обраної професії. З величезним ентузіазмом здобувачі освіти розгадували кросворди та анаграми, переглядали цікаві відео та презентації.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-07_12-15-57-960.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-07_12-15-57-416.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-07_12-15-57-568.jpg)