09.11.23р. майстер виробничого навчання Баранець В.В. разом із здобувачами освіти групи МА-22-1,5в провели позаурочний захід професійно -практичної підготовки з професії “Адміністратор”.
Учасники заходу активно відповідали на запитання, складали робочі документи, визначали правильні форми касових чеків, працювали над елементами реклами закладу, під час ігор працювали з відмінними ознаками продуктів та дізнавалися, в кого краща пам’ять, разом знаходили вирішення проблемних виробничих питань.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1699829570149.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1699829643166.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1699829783335.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1699829783349.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/5-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1-4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1699829102158.jpg)