07.11.2023 у Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука здобувачі освіти груп МА-23-3 та Л-23-3 були присутні на тренінгу «Протидія торгівлі людьми в умовах війни», який підготувала і провела психолог закладу Елеонора Бурдак.
Мета заходу: підвищити рівень поінформованості здобувачів освіти щодо проблеми торгівлі людьми у період воєнних дій. На тренінгу учні мали змогу отримати знання щодо суті торгівлі людьми; з’ясовували причини, знайомилися з факторами, ознаками, різними формами цього явища. Здобувачі освіти активно висловлювали та відстоювали власну думку, розвивали критичне мислення, позбавлялися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-4d036abbe0cc2160a79096c3e2494da732c9e307edbaed580f569e58ca028911_92ef3fabd8fc8c42.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-5ae6314349a96c477ef9447c66f31b9b88ab0934f2217672da843f2e9109a2ee_6ff4580efa168fd5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-9a5f98f499f595cedc00be3cbc28d2af23ac461d4fa553a0f0e672b59b6cde0e_5409eed5028a246c.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-529e99f2f6050ee582b2dd4fe860fd3b58e70987cac17eff3e2c1c9b8f2de808_a1d12a93ddf9d9ff.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-777ce0fe7d1d5f43cbeff638c0612d0964feb1225c3bde52a2882592b8119a11_54931c0464fb0f51.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-adcffb1fe6628f9e8bac4490c1fedbe4b97b45f1278bd0db50d349ce26f32e58_34739df2b1946c66.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-bc74f07f645c5499e028e065151a727350cbf752c14665d6fc69f055762cc4ee_918c1dcd811d7439.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-f8543f3129b93bf125434cd802cb5df087ae1810a05456cbf15800ef87456a5c_391c1475b9a6f4be.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-fe3bc330fb8bf9e60ec58b65958e92808385bbc3a0e8fb4ae7a270cfc24d40e0_d6cbec86a38291f5.jpg)