#цифровізаціяатестації
З вересня 2023 педагогічні працівники РЦ ПТО №1 м.Кременчука долучилися до Єдиної атестаційної системи. Це корисний інструмент для адміністрації, викладачів, майстрів виробничого навчання. ЄАС створює зручні та прозорі умови для звітності педагогів – в особистому кабінеті можна отримати автоматично сертифікати, прослідкувати проходження курсів підвищення кваліфікації. Для адміністрації цей інструмент допомагає ефективніше планувати і координувати процес атестації.Єдина атестаційна система є важливим кроком цифровізації освіти.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/357741565_281876857685689_6185643525223198900_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-4d52057274542b00c19caadf111f9841-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-14bb03f6c3a3bfc84474a100e6e9ddcf-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-970cb75e9b176e560acaecb2b5e5c9a1-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG20230920105651.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-c64eca0f2e12704271bcb9546b7e9088-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-cbb979a8d890645fcb0f0a7e2b2885ee-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-d6f1cd287c80c642e4274c2d66376000-V.jpg)