З метою профорієнтаційної роботи у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука розпочала роботу незмінна кулінарна школа «Господарочка».
14.11.2023 року наш навчальний заклад радо зустрічав учнів 5-го класу Садківського ліцею. Хлопці та дівчата із задоволенням готували піцу та з нетерпінням чекали результату власноручних шедеврів. Всі присутні мали чудовий настрій та позитивні емоції.
Чекаємо нових зустрічей!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_132243.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_132324_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_132356_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_133521.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_133532_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231114_135518.jpg)