15-16 листопада в м. Горішні Плавні на спортивній базі Вищого професійного гірничо-будівельного училища були проведені зональні змагання обласних спортивних ігор серед здобувачів освіти ЗПО з настільного тенісу.
У складі команди РЦ ПТО 1 м. Кременчука взяли участь: Удовик Ігор ОП-23-1,5, Проценко Микита КО-23-3, Роскішна Діана ПВ-23-3, Терещенко Ксенія К-23-3.
За результатами змагань, команда юнаків посіла 2 місце в командному заліку. В особистому заліку: Удовик Ігор посів 2 місце а Роскішна Діана 4 місце.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-76104ed958406e9d499a17802d5dcf57-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-0422a4ac9a5a370bf3ad4d109c27f83a-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG-0edd3f7889b29278cc5ac851c89a019b-V.jpg)